Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Семінар Віктор Панасюк 6 дан в Казані
Вівторок, 19 березня 2013, 13:41   
Новини - Карате

Виктор Панасюк Казань25 - 27 січня в Казані пройшов Семінар під керівництвом Майстра Годзю Рю Віктора Панасюка (Шихан, 6 дан) «Різновиди базової техніки Годзю рю і застосування базових знань у прикладній техніці». Метою події вважається допомога популяризації групового розвитку Окінавського Годзю Рю в Рф. Організували семінар Федерація Окінава Годзю Рю карате-до Республіки Татарстан і міста Казані, за підтримки ВАТ «АйСіЕл-КПО НД».

Віктор Панасюк - майстер 6 дан Годзю Рю. Загальновизнаний в Китаї знавець Молодий чунь Байху цюань. Носій стадіціі стилю Годзю Рю. Призер та переможець множинних чемпіонатів по класичному УШУ в Китаї (провінція Фуцзянь). Карате займається c 1979 року, Окінава Годзю Рю з 1989 року.

 

25 січня, відбулися перші заняття під управлінням Віктора Панасюка, які пройшли у «Палаці єдиноборств« Ак Барс ». Учасниками були 30-ть власників чорних поясів, що представляють Татарстан, Башкортостан, Нижегородську і Свердловську області.

«Ми освоювали на вправах, - заявляє Віктор Панасюк, - техніку« Сан чин », власне в перекладі означає« 3 поєдинки ». Сутність в тому, власне тіло жителя нашої планети начебто розділяється на 3 частки: верхню, середню і нижню, інакше кажучи - голову, корпус і кінцівки, і це все напевно одинично. Істотно сгармонировано обстановку і в собі і ззовні, треба вміти приймати на озброєння і тих. нюанси, і ментальний рівень. Виявляється в наше століття майже всі люди занадто чуттєво звертають увагу на різні ситуації. Моя проблема - навчити жителів нашої планети бути безтурботними, вміти володіти власними відчуттями і власним тулубом. Зрештою, Годзю рю - саме це є вміння бути вдалим, тобто перебувати в гармонії з собою самим і з розташованої навколо середовищем ».

26 січня славнозвісний знавець Годзю рю Віктор Панасюк та інструктор ножового поєдинку столичного спецназу Анатолій Петкогло провели двогодинну тренування для працівників спец. підрозділів МВС по РТ - ОМОНу та СОБР. Заняття пройшли у залі спорткомплексу «Динамо». Всього в подію прийняли участь 30 воїнів спецназу і 10 кращих спортсменів Федерації Годзю рю Казані, на чолі із заступником командира ОМОНу Євгеном Тимофєєвим і Президентом Федерації Годзю рю РТ і Казані Олександром Жесткова.

Професіонали Окінава карате-до показали дії на всілякі суглоби, швидкісні уміння ведення поєдинку, роботу зі зброєю та автоматом, конвоювання, роботу з ножиком і проти ножика. В кінці Сенсей позитивно відреагував про воїнів татарстанських підрозділів, зазначивши великих рівень їх підготовки. І самі співучасники Семінару були дуже задоволені, висловивши прагнення продовжити спільну роботу з Федерацією Годзю рю.

«Це не дивно, власне працівникам міліції сподобалися нинішні заняття. - Коментував результат тренування Віктор Панасюк. - Система Годзю рю застосовується у майже всіх державах світу для підготовки спецпідрозділів силових текстур. Техніка пристосована для цього поєдинку, орієнтована на вірне використання сили ».
Варто відзначити, сам Віктор Борисович Панасюк часто виділяв сходственние семінари в Молдові (для службовців Охорони Президента і ОМОНу), в Україні (для воїнів «Беркута»), в Польщі, Угорщині (для працівників міністерства внутрішніх справ).
27-го січня, заняття в масштабах Семінару пройшли в палаці єдиноборств з 10.00 до 11.30 та з 17.00 до 20.00. 1 тренування була організована для працівників приватних охоронних організацій, 2-ая - для інструкторів Годзю рю і їх помічників.

«Я в перший раз в Казані, можу сказати, вона мені сподобалася, - поділився емоціями знавець Годзю рю. - На жаль, побувати зумів далеко не скрізь, де збирався. Сподобався Казанський Кремль. На чудовому організаційному рівні пройшли заняття в Палаці єдиноборств «Ак Барс» та стадіоні «Динамо», встиг ознайомитися з центром міста Казань.

Примечание: В этом году новости Ялты пополнит очередной ежегодный  международный Семинар Виктора Панасюка. Семинар пройдет в городе Ялта в Июле 2013 г. Сенсей уже не первый год проводит летний Семинар в Крыму, на который съезжаются "годзюрюки" со всего СНГ.

Схожі новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео