Останні новини:
Четвер, 20 січня 2022
Банер

Карате
Семінар Віктор Панасюк 6 дан в Казані
Вівторок, 19 березня 2013, 13:41   
Новини - Карате

Виктор Панасюк Казань25 - 27 січня в Казані пройшов Семінар під керівництвом Майстра Годзю Рю Віктора Панасюка (Шихан, 6 дан) «Різновиди базової техніки Годзю рю і застосування базових знань у прикладній техніці». Метою події вважається допомога популяризації групового розвитку Окінавського Годзю Рю в Рф. Організували семінар Федерація Окінава Годзю Рю карате-до Республіки Татарстан і міста Казані, за підтримки ВАТ «АйСіЕл-КПО НД».

Віктор Панасюк - майстер 6 дан Годзю Рю. Загальновизнаний в Китаї знавець Молодий чунь Байху цюань. Носій стадіціі стилю Годзю Рю. Призер та переможець множинних чемпіонатів по класичному УШУ в Китаї (провінція Фуцзянь). Карате займається c 1979 року, Окінава Годзю Рю з 1989 року.

 
Атестація Літо 2012
Вівторок, 03 липня 2012, 12:37   
Новини - Карате

Киокушин

22 червня в Асоціації Кіокушин Карате Києва була проведена атестація для дорослих. Цей колектив не припиняє тренування навіть влітку. Незалежно від погоди в тренувальному залі збирається дуже багато людей, які хочуть розповісти світ карате.

 
У Донецьку відбудеться чемпіонат України з карате
Середа, 21 березня 2012, 22:04   
Новини - Карате

каратэ Як повідомляє прес-служба Донецької міськради, 24 березня 2012 року в першій годині дня на базі легкоатлетичного манежу ДонНТУ відбудеться урочисте відкриття чемпіонату України з кіокушинкай карате.

 
Чемпіонат та першість ПФО по Шотокан-Фудокан карате
Середа, 28 грудня 2011, 15:34   
Новини - Карате

шотокан У місті Тольятті відбулися чемпіонат та першість Приволзького федерального округу (ПФО) по Шотокан-Фудокан карате. Участь у заходах взяли близько двохсот спортсменів у віці 7 - 25 років, які практикують стилі Шотокан і Фудокан з Самари, Ульяновська, Тольятті, Набережних Човнів. Організатором виступила Самарська обласна федерація Шотокан-Фудокан карате.

 
Чемпіоном України з карате став спортсмен із Запоріжжя
Понеділок, 28 листопада 2011, 17:09   
Новини - Карате

каратэ Чемпіонат України з карате (WKF) серед кадетів та юніорів відбувся в Одесі.

Запорізькі спортсмени завоювали три медалі на змаганнях.

У змаганнях серед дорослих Антон Семченко став чемпіоном у розділі куміте у ваговій категорії до 75 кг.

 
В Іркутську завершився "Кубок Сетокан"
Понеділок, 28 листопада 2011, 12:17   
Новини - Карате

каратэ В Іркутську завершився Відкритий турнір з карате "Кубок Сетокан". У ньому брали участь більше 150 спортсменів з Усолья-Сибірського, Ангарська, Братська, а також Бурятії та Забайкальського краю. На змаганнях розіграли 30 комплектів нагород.

 
Свято для любителів карате
Четвер, 17 листопада 2011, 11:55   
Новини - Карате

каратэ 17 - 20 листопада в Брянську відбудеться Всеросійський Фестиваль спортивних єдиноборств під назвою «Всеросійські ігри карате» на території спортивного оздоровчого комплексу «Брянськ» Володарського району. Представництво буде солідним: близько чотирьохсот учасників з двадцяти регіонів Росії від Краснодарського краю і Адигеї до Архангельська, від Владивостока до Москви.

 
Херсонська обласна федерація годзю рю карате 12 років
Четвер, 02 червня 2011, 15:21   
Новини - Карате

Днями в Палаці піонерів пройшов свято всіх любителів традиційного карате - «12 років Херсонської Федерації окинавського годзю рю». Даний захід було присвячено підбиттю підсумків федерації за цей рік. Учні та інструктора виступили з показовими виступами, де вони продемонстрували свою техніку карате, а також свої таланти в артистичних номерах.

 
Космонафт-каратист сів на землю
П'ятниця, 27 травня 2011, 13:01   
Новини - Карате

Космонавт і володар коричневого пояса з карате, командир екіпажу Міжнародної Космічної станції Дмитро Кондратьєв повернувся на землю. За словами Кондратьєва він намагався займатися на орбіті своїм улюбленим єдиноборств, але з цим у нього виникали складності. "Я намагався тренуватися, але в мене не сильно виходило ... так як немає опори, а засоби фіксації не дозволяють повністю пріменть арсенал карате".

 
Масакадзу Курамото 6 дан. Російська Гашшуку
Четвер, 19 травня 2011, 14:22   
Новини - Карате

16-18 вересня в Гокумон додзе пройде Російська Гашшуку під керівництвом сансея Масакадзу Курамото 6 дан традиційного окинавського годзю рю карате до.

Масакадзу Курамото 6 дан

Вчи Деші (Особистий учень) Моріо Хигаонни сансея

 


Сторінка 1 з 3

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео