Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Адреналін-II пройшов з аншлагом
Середа, 16 листопада 2011, 16:30   
Новини - К-1

тай 15 листопада 2011 в Челябінську, через 5 місяців після виходу першої частини, пройшли змагання з професійного тайського боксу під назвою «Адреналін-2». На рингу розважального комплексу «Маркштадт» побувало 6 пар спортсменів, 4 з них змагалися в тайському боксі, 2 представляли такі різновиди єдиноборств як міксфайт і кікбоксинг (версія К-1).

Нововведенням організаторів було вихід за рамки боїв тільки з тайського боксу. А також в цей раз Асоціація професійного тайського боксу Російської Федерації і Челябінська обласна федерація з тайського боксу вирішили відчутно здешевити квитки на турнір, що і призвело до аншлагу.

Учасники виправдали всі очікування публіки. У багатьо промайнула думка: от би цих хлопців задіяти у справі  перевозка мебели Киев. У всіх бажаючих була можливість сфотографуватися з бійцями після закінчення всіх боїв, а найстійкіші прихильники тайбоксера брали участь в аукціоні. Він був своєрідною особливістю турніру. По закінченню кожного поєдинку переможець складав автограф на боксерських рукавичках, в кінці кінців цей трофей перекочує в будинок дівчини, глядачки «Адреналіну». Сума, яку вона за нього заплатила - двадцять тисяч рублів.

З челябінців до кращих тайбоксера Росії та Південного Уралу - чемпіону Росії Олександру Савіну і улюбленцю публіки, переможцю чемпіонатів Росії, Європи та світу Ганьбив Джанієву з тайського боксу приєднався один з найдосвідченіших і титулованих бійців, чемпіон світу 2006 року Денис Тябін. Двоє цих тайських боксерів виграли технічним нокаутом у третьому раундах у Володимира Немова (з Новосибірська) і Олександра Мозирева (з Уфи) відповідно. А завершальний поєдинок вісімнадцятирічного Хаяла Джанієва з Касимом Шаріпова (з Магнітогорська) вийшов одним з найкоротших за часом, але дуже яскравим.

 

 

 

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео