Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Кубок Ялти з кікбоксингу "Відсіч-2012"
Вівторок, 26 червня 2012, 13:46   
Новини - К-1

КикбоксингУ Ялті, у п'ятницю 8 червня, було проведено спортивний захід під назвою "Відсіч-2012". Організатори турніру поставили собі за мету - показати людям, що Ялта це не тільки курортне місто, а й місто, що славиться своїми досягненнями в спорті. У турнірі брали участь близько 80 бійців. Було утворено 140 пар, тому що деякі з них брали участь у двох дисциплінах, представлених на турнірі - low kick, full contact. Турнір пройшов дуже напружено, але з масою позитивних емоцій. Не дивлячись на велику кількість приїжджих в Ялту сильних бійців, ялтинські спортсмени довели, що їм важко скласти гідну конкуренцію.

У цьому турнірі брало участь 2 ялтинські команди, одна з яких «управління у справах сім'ї, спорту та молоді», а друга - команда спортивного клубу під назвою "Спарта". Бійці обох команд завоювали собі високі місця у своїй вазі. За словами організатора цього турніру, Валерія Редькіна, найкраще показали себе такі бійці, як Артем Логашкін, який виступав у дисципліні К1 і був переможцем серед юніорів, представник 1 школи Єгор Мельчук, що виграв в дисципліні low kick, full contact, і спортсмени "Школи майбутнього "Юрій Мальков та Олександр Руденко (останньому належить титул чемпіона України серед спортсменів 2000 і 1999 року народження). "Також була порушена одна з найактуальніших проблем 21 століття - боротьба з дитячим алкоголізмом, що є дуже хвилюючою темою в сучасному світі. На цьому турнірі організатори допомогли ялтинським спортсменам поліпшити свої бойові навички та вміння. Далеко не кожен може дозволити собі перевірити свою майстерність у кікбоксингу, виїхати в інше місто з Криму, щоб поборотися з досвідченими суперниками, а тут бійці самі нанесли візит. Всім дуже сподобалася організація проведення турніру і дали обіцянку про те, що обов'язково приїдуть на прийдешні змагання, - сказав Валерій Володимирович. "Спортивний клуб Спарта представляли 10 бійців. Тренер учасників, які представляли "Спарту", Сергій Носов заявив, що вони виступали у вікових категоріях від 1996 по 2003 рік. А так, в цілому, результати хороші. Такі хлопці, як Данило Московець і Влад Романенко зайняли свої перші місця.

 

 


Порада: готелі Східниці, що знаходяться поблизу Карпат, допоможе відчути справжній відпочинок. Завдяки місцезнаходженню готеля, ви будете дихати чистим, гірським повітрям, чудово проведете час, та оздоровите свій організм.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео