Останні новини:
Неділя, 26 вересня 2021
Банер

Новини порталу Budoworld
Спортивне харчування і його користь
Вівторок, 09 квітня 2013, 15:30   
Новини - Новини порталу Budoworld

ПитаниеУ житті будь-якого спортсмена фахівця є багато неодмінних чинників, про які йому йде міркувати кожен день. Основні з їх, природно, тренування. Але і про високоякісному спортивному харчуванні також не можна ні в якому разі забувати. На сторінках нашого інтернет - магазину Bodylux, кожен з вас зуміє відшукати речовини для спортивного харчування, які гарантовано зуміють задовольнити вимоги до них безумовно всякого спортсмена, чим би він не займався по його роду спортивної діяльності.

 
Нас прийняли в Каталог Mail.ru
Субота, 25 грудня 2010, 01:10   
Новини - Новини порталу Budoworld

Шановні користувачі нашого бойового порталу BudoWorld. Ми поспішаємо поділитися з Вами нашими першими досягненнями. Наш сайт BudoWorld.ru прийняли в каталог Mail.ru . У цей каталог приймають тільки сайти, цікаві людям у своїй ніші (в нашому випадку це єдиноборства). Це значить, що наш портал цікавий людям і ми робимо все для цього.

Це наше перше досягнення, яким ми і хочемо з Вами поділитися. Наша команда не збирається зупинятися на досягнутому. У нас є чітко намічені плани, яких ми дотримуємося. Багато ідей перебувають у стадії розробки і в подальшому ми будемо радувати Вас новими скрвісамі і можливостями нашого порталу Світ бойових мистецтв BudoWorld.

List.MAIL.RU

 
Нововведення на нашому порталі
Субота, 25 грудня 2010, 00:49   
Новини - Новини порталу Budoworld

budoworld.tv Шановні гості та користувачі порталу Budoworld. Наша команда стрімко розвиває багатьма так полюбився сайт про бойові мистецтва планети. В недалекому майбутньому планується запуск нашого телеканалу Бойових мистецтв BudoWorld.TV. Ми плануємо зробити ряд передач про бойові мистецтва, щотижневі випуски новин, інтерв'ю з майстрами і відомими людьми світу єдиноборств. Так що чекайте анонсів та відкриття нашого Телеканалу.

 
Про портал Світ Бойових мистецтв BudoWorld
Понеділок, 06 грудня 2010, 15:58   
Новини - Новини порталу Budoworld

BudoWorld Світ бойових мистецтв - такий захоплюючий і звабливий. І кожне єдиноборство по своєму цікаве, у кожного є своя історія, свої особливі традиції, складені десятиліттями, а може й сторіччями, і змінені поколіннями. Наш портал допоможе «розкрити завісу» про світі бойових мистецтв. Ми робимо акцент на повноті матеріалів, якості і доступності. Спершу хотілося б розділити всіх наших користувачів на три «касти»: перша - аматори та професіонали, які займаються єдиноборствами, друга - майстри і тренера, і третя - люди, які просто захоплюються бойовими мистецтвами. Ми намагаємося, щоб всі могли знайти на нашому сайті те, що їм цікаво.

Перше, про що хотілося б відзначити - розділ Блоги . Ви можете розвивати і покращувати наш Портал шляхом написання власних блогів - історії з особистого досвіду занять єдиноборствами, техніки та методики тренувань, оповідання та обговорення заходів, в загальному та інформація, яка в якійсь мірі може допомогти іншим користувачам сайту. Після написання блогу користувачем, він буде розміщений у відповідному розділі.

Новинний розділ Порталу щодня поповнюється новою інформацією про бойові мистецтва світу. Ви також можете брати участь у поповненні новин сайту, цей процес відбувається аналогічно зі створенням блогів.

У розділі Стилі Ви можете знайти потрібну інформацію про більшість видів єдиноборств, у кожному з яких описується докладна історія, особливості та техніка стилю. Цей розділ особливо підходить для тих, перед ким стоїть питання - яким видом єдиноборств зайнятися.

Тим, кому цікаво дізнатися докладну інформацію про видатних особистостей єдиноборств - засновників шкіл , легендах боксу , карате та інших стилів, кіно-зірок - все це ви можете знайти в розділі Особистості.

У розділі Зброя розглядаються різні види холодної і вогнепальної зброї, а також підручних засобів і ставлення з нею.

Також на сайті є розділи Фото і Відео. У першому - фото-звіти заходів, фото майстрів і  тих, хто займається, світові знаменитості, фан-арт і багато іншого. У другому розділі - різноманітне відео, розділене на категорії стилів, тренування, відпрацювання ката, спаринги, кращі бої, інтерв'ю знаменитостей та інше.

У розділі Події - календарі щотижневих , щомісячних та річних подій бойових мистецтв, завдяки яким Ви завжди будете в курсі того, що буде відбуватися найближчим часом.

І нарешті на наших Форумах ви можете поділитися і обговорити практично будь-яку інформацію, попередньо ознайомившись з правилами Форуму.

Команда BudoWorld обіцяє зробити для Вас подорож по світу єдиноборств захоплюючим і цікавим. Ми завжди раді новим людям, які поділяють наші захоплення і любов до бойових мистецтв. Адже люди, які люблять бойові мистецтва - це одна велика сім'я, і нехай з кожним днем нас стає все більше, ми всім раді!

BudoWorld Team

 
Запрацювала завантаження користувацьких фотографій у фотогалереї
Середа, 01 грудня 2010, 00:08   
Новини - Новини порталу Budoworld

Отже сьогодні чергове нововведення від Адміністрації порталу Світ Бойових мистецтв BudoWorld.

Сьогодні це фото галерея. Тепер зареєстровані користувачі мають можливість завантажувати свої фотографії в галерею, в якій запущений сервіс коментарів і голосування. Ми сподіваємося, що це нововведення зробить Ваше перебування на нашому порталі ще більш зручним.

 
Запуск Будо Блогів
Вівторок, 30 листопада 2010, 03:56   
Новини - Новини порталу Budoworld

Сьогодні на нашому порталі чергове нововведення. Ми запустили блоги. Тепер кожен користувач зможе ділитися з світом своїми думками і цікавими статтями. Ви можете вести свій блог на Ваше питання або коментувати вподобані Вам блоги.

 
Ми відкриті до співпраці
Вівторок, 30 листопада 2010, 01:27   
Новини - Новини порталу Budoworld

Дорогі гості та користувачі наше го порталу Світ бойових мистецтв Budoworld . Якщо у вас є цікаві новини про бойові мистецтва і єдиноборствах і ви хотіли б, щоб про це дізналися мільйони людей - то надсилайте їх нам. Після перевірки модератором новина буде опублікована у відповідному розділі порталу. Ми намагаємося зробити наш ресурс цікавим для Вас і завжди готові до співпраці.

 


Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео