Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Що принесе бій Повєткін Кличко?
Вівторок, 13 серпня 2013, 15:43   
Новини - Бокс

Поветкин Кличко12 серпня в Москві була проведена прес-конференція, присвячена майбутньої зустрічі Володимира Кличка і Олександра Повєткіна. Нагадаємо, бій Повєткін Кличко повинен пройти 5 жовтня. На інформаційному заході російський боксер зауважив, що його підготовка перебуває на рівні в 60%. Для поліпшення позицій потрібні сильні спаринг - партнери. Фізичну форму свого супротивника по достоїнству оцінив і Кличко.

Треба зауважити, що ввічливість і шанобливе ставлення один до одного - відмінна риса прес-конференції. Обидва боксери відзначили важливість майбутнього бою. Володимир Кличко, зокрема, заявив, що майбутня зустріч буде дуже захоплюючою, оскільки на рингу зійдуться два чемпіона. Крім того, зауважив український спортсмен, техніка ведення бою, яку сповідує його супротивник, дуже сильно схожа на манеру молодого Майка Тайсона, коли він одягав свої  кроссовки баскетбол. За словами Володимира Кличка, про зустріч з Повєткіним він мріяв з моменту останнього бою його брата в Москві.

Нагадаємо, що Володимир Кличко не проводив жодного бою в присутності російської публіки. Як зауважив сам боксер на прес-конференції, публіка в кожній країні різна і тому спробувати російських шанувальників боксу йому буде вкрай цікаво.

Повєткін ж був вкрай стриманий у своїх характеристиках Володимира Кличка і зосередився в основному, на своїй фізичній формі і подяках Андрію Рябінскому (організатор бою). Про свого суперника він сказав лише те, що вкрай радий майбутньому бою і гордий за те, що йому була надана можливість брати участь у ньому.

Зауважимо, що багатьма експертами відзначається той факт, що у бою Повєткін - Кличко висока ймовірність увійти в історію. На думку російського промоутера Володимира Хрюнова, той факт, що підготовку Повєткіна веде Фредді Роуч, говорить про тактичному розмаїтті майбутнього бою.

Про тактичної стороні говорить і промоутер Степан Ленд'єл. Правда відноситься цей момент безпосередньо до Володимира Кличка. Ленд'єл відзначив, що після смерті Емануеля Стюарда український боксер вкрай знизив рівень тактичного ведення бою. Сьогодні на ринзі, впевнений промоутер, Володимир Кличко намагається реалізувати все те, чого навчив його покійний наставник. Крім того, Кличко, вважає Ленд'єл, має сильно виражену психологічну нестійкість. Це може негативно позначитися на ході бою. І мати як результат програш Володимира Кличка. Хоча є ще одна умова - здатність противника нав'язати йому власну гру і сильний характер. Повєткіну може надати допомогу те, що бій проходитиме в Росії і в присутності вищого керівництва країни.

Квитки на бокс надійдуть у продаж після 18 серпня. Очікується, що їх вартість буде коливатися від 250 до 3000 доларів. Якщо для шанувальників така сума виявиться непідйомною, можна подивитися бій на одному з каналів, з яким укладено договір. На сьогодні точно відомо, що право на трансляцію отримав німецький канал RTL, а також російський «Перший канал».

 

Схожі новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео