Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Денис Лебедєв вирішив піти від менеджера Хрюнова
Четвер, 30 травня 2013, 14:06   
Новини - Бокс

Денис ЛебедевЖитель Росії оголосив про прагнення провести поєдинок в андеркарті бою Володимир Кличко - Олександр Повєткін

Найкращий серед боксерів Росії Денис Лебедєв сказав про план поміняти власну команду, главою якої вважається авторитетний промоутер Володимир Хрюнов. Сам клерк від пояснень на даний момент утримується, заявляючи, що інформація стане відома в понеділок, сповіщають російські ЗМІ. Поки що залишається ожидати резутатів цієї новини та дивитися змагання и Дзюдо, після яких хочеться пійти в
магазин кимоно для дзюдо та вийти на татамі, щов в новому кімоно перевірити свої сили.

17 травня Лебедєв програв панамцю Гільєрмо Джонсу. Житель Росії фактично весь поєдинок боксував з міцним розтином під оком, яке до 11 раунду перетворилося на гиганскими гематому, хоча його команда, незважаючи на небезпеку для самопочуття поєдинок не призупинила.

При всьому при цьому Денис Лебедєв оголосив про прагнення провести поєдинок в андеркарті бою Володимир Кличко - 5 жовтня в Столиці

 


Дебютував на проф ринзі в 2001 році в Москві. Пізніше в 3-му бою захопив титул чемпіона Росії в напівважкій вазі. Провівши тринадцять переможних боїв, у 2004 році не міг зробити нічого влаштувати перерву в кар'єрі, який розтягнувся на 4 роки.

Лебедєв повернувся в спорт у 2008 році, підписавши договір з клерком Володимиром Хрюновим, а незабаром і з англійською промоутером Френком Уорен.

У початку липня 2009 року Лебедєв здолав у Манчестері тих. нокаутом у 3-му раунді колишнього чемпіона світу Енцо Маккарінеллі, завоювавши титул WBO Inter-Continental.

18 грудня 2010 поступився у Берліні чемпіону світу в першій важкій вазі за словами Глобальної боксерської організації (WBO) Марко Хуку окремим рішенням арбітрів.

Денис Лебедєв має можливість знову вийти на ринг на початку березня 2011 року. Тренується в знаходяться в Московській області Чехові під начальством Валерія Бєлова.

 

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео