Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

"Українських отаманів" перемогли в Італії
Вівторок, 16 квітня 2013, 17:56   
Новини - Бокс

Усик12 квітня в Італії відбудеться перший півфінальний матч Глобальної серії боксу. "Італійський грім" буде брати на себе "Українських отаманів". Напередодні від'їзду наші боксери провели відкрите тренування.

З 5 боїв наші боксери перемогли тільки 1 Відбувся перший півфінальний бій Глобальної серії боксу. В постояльців "Українські отамани" програли за рахунком італійцям - 1:4. Перша і єдина перемога дісталася Олександру Усику на 2-му раунді. Відповідний бій через недельку в Києві. Підсумки поєдинків: Віктор Гоголєв програв Яхіна Вітторіо Парінелло, Денис Берінчик закінчив невдачею свій бій з Браніміром Станковичем з рахунком 47:48, 47:48, 47:48 Євген Барабанов проти Вільяма Маклафліна завершився невдачею для українця. Денис Солоненко зустрівся з Імре Сзелло, також завершився провалом українця. Бій Олександра Усика проти Маттео Модуньо завершився нокаутом на користь українця.


Совет: Покупая посуду многие часто обращают внимание на ее красоту и стоимость, но редко на качество. Купить нержавеющую посуду оптом гораздо выгоднее, и без переплат.

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео