Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Наречена Володимира Кличка прибуде на його бій з Пьянетою
Субота, 13 квітня 2013, 18:26   
Новини - Бокс

кличко с пьянеттойУкраїнець стане оберігати власні титули чеспіона 4 травня в Німеччині. Південноамериканська актриса, Хейден Панеттьєрі, дуже хоче подивитися поєдинок свого коханого, Володимира Кличка, він пройде 4 травня на спортивній арені в німецькому Мангеймі. Хейден трохи більше ніж два рази побувала на боях цілковитого володаря титулу чемпіона у важкій вазі.

Перший раз Панеттьєрі приїхала в поєдинок 20 березня 2010 року в Дюссельдорф, коли її наречений відправив у нокаут уродженця Америки Еді Чамберса. Потім американка тісніше спільно з власним татом і братом відвідала поєдинок Володимира Кличка проти Семюеля Пітера, він повинен був відбутися у Франкфурті-на-Майні 11 вересня 2010 року. У цей вечерком на сімейні арені клубу з футболу "Айнтрахт" Володимир відправив у нокаут Семюеля в 10-му раунді, а Хейден надзвичайно чуттєво підтримувала українця на протязі всього поєдинку. Панеттьєрі хоче прилетіти в місто раніше ніж почнеться день поєдинку, 3 травня і оселиться в цьому ж готелі, власне і Володимир Кличко. Український чемпіон світу з боксу Володимир Кличко в даний момент розташовується в тренувальному таборі, де продовжує енергійно пріготавліваеться до оборони власних поясів. Подальшим конкурентом Кличка-молодшого буде італієць Франческо Пьянетта, а поєдинок буде 4 травня в Мангеймі (Німеччина). Тренерському штабу Володимира Кличка очолювані Джонатаном Бенксом покуда не вийшло розворушити українця. До поєдинку з Пьянеттой залишається в межах 3 тижнів, хоча поки Кличко мало сконцентрований на підготовці до ще один обороні власних поясів. Українець у 2003 році розташовувався в схожій ситуації - в тих випадках маловідомий південноафриканець Коррі Сандерс 8 березня нокаутував українського чемпіона світу з боксу.


Совет: Наверняка каждый из вас мечтал о том чтобы выбраться куда - нибудь за границу на отдых, или на море. Всю необходимую вам информацию о путевках и их стоимости вы можете узнать на сайте https://www.king-travel.com.ua/bulgary/ и вы получите незабываемые впечатления о поездке на всю жизнь.

 

 

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео