Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Олег Маскаєв: Повєткін повинен завдавати Кличко біль
Четвер, 30 травня 2013, 14:33   
Новини - Новини світу бойових мистецтв

Владимир Кличко Колишній власник титулу WBC в суперважкій вазі житель Росії Олег Маскаєв у розмові з журналістом Sportbox.ru розцінив шанси свого земляка Олександра Повєткіна в поєдинку проти беззастережного чемпіона світу - українця Володимира Кличка.

Відеоконференція з Олегом Маскаєвим

- Коль скоро поєдинок Повєткіна і Кличка-молодшого все таки відбудеться, як би Ви розцінили шанси жителя Росії на передчасну перемогу?

- Шанси є у кожного, в тому числі і у дебютанта, а що власне говорити про бійців, за плечима яких величезний досвід. Яка кількість разів стикався з тим, що власне мене не вловлювали всерйоз, не рахували небезпечним, але навіть це грало мені на руку.

- Начебто припустили начерк поєдинку Кличко - Повєткін? Будь ви тренером будь-якого з боксерів, які б установки і настанови видавали б підшефним?

- Для початку хотілося б заявити, власне, якщо буде потрібно, буду в Сашиному кутку, ну а в протилежному - жодного разу. Повєткіну б рекомендував подтягивания, трудиться на швидкості, і через це знайти перевагу. Він зобов'язаний невпинно піддавлювати, не звертаючи уваги на витягнуту передню руку Кличку. Крім іншого необхідно йти від зв'язки з правого прямого і лівого бокового Володимира, конкретно трудиться б у захисті, відводити голову. Я схильний думати, що, ключ до перемоги - заподіяння конкуренту болю: Саша зобов'язаний навчиться робити боляче, морально розбивати опонента, і будь-яким ударом виводити його з балансу. Виключно так ймовірно вимотати Кличка ... По іншому Володимир зробить власну роботу: він стане ходити по рингу як людина з рушницею, кожен день палити з нього, доки не підстрелить. Хоча у випадку якщо Саша вийде на поєдинок з відповідним настроєм, у нього все вийде. - На ваш погляд, чому суперважкий бокс зазнає занепад?

- Пішла стара сузір'я великих боксерів, як Майк Тайсон, Евандер Холіфілд, Леннокс Льюїс. А сучасне покоління не робить працювати в поті чола, від цього і занепад. На даний момент справді немає боксерів, здатних змагатися з Кличком. Остаточно, з роками обстановка зміниться, надзвичайно покладаємося на Сашу! Крім іншого між американців потроху виникають задовільні боксери. Хоча поки Кличко підшукують конкурентів слабший.

- Як ви ставитеся до практики стягування невід'ємних оборон чемпіонами? Отчого для добровільних оборон підкрадаються часом солідні конкуренти?

- У їх досить потужна промоутерська і менеджерська команда, толково вибирає поєдинки. У їх повсюдно власні агенти, які в курсі, в якій формі розташовуватися небудь боєць. Припустимо, дехто перебуває на регрес форми, і йому тут адже надходить предложном. І як би людина має ім'я, а на сьогоднішній день нічого не представляє.

Sportbox.ru

Схожі новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео