Останні новини:
Середа, 16 червня 2021
Банер

Напарник Густаффсона битиметься з Мусасі
Середа, 03 квітня 2013, 12:53   
Новини - Змішані бойові мистецтва

Муcаси

Швецька Федерація змішаних єдиноборств знайшла рішення про те, що власне шведський боєць напівважкої вагової групи та 1 з кандидатів чемпіонський пояс UFC Олександр Густаффсон (15 - 1) за лікарським свідченнями не має можливості брати участь у бою з бійцем ММА Гегард Мусасі (33 - 3), який запланований на суботу. Пригадаймо, що власне вчора стало відомо про розтині у Густаффсона. Як кажуть лікарі Олександра Густаффсон нельзя - розсічення не можна вилікувати за збережене до бою час.

 

Дана Уайт - Президент UFC після цього офіційного рішення шведської комісії у власному мікроблозі заявив про те, що власне Густаффсона поміняє його напарник і сокоманднік Ілір Латіфі (7 - 2). Ілір Латіфі почав кар'єру воїна міксфайта в далекому 2008 - му році, в заключних 3-х поєдинках здобув перемоги. Для Латіфі поєдинок буде дебютом в UFC. Отже, два бої основного поєдинку турніру UFC on Fuel TV9 будуть з дебютантами UFC.

Мусасі через власного клерка опублікував твердження, в якому подякував Латіфі за надану можливість змінити Густаффсона. «Гегард і наша команда засмучені тим, що не вийде провести бій з Олександром Густаффсоном. І все ж, ми розуміємо необхідність бізнесу і хочемо Алексу якнайшвидшого одужання. Це серйозний спорт, а не якась игра для девочек. Так само хочемо подякувати Іліра за єдність у заключну хвилину прийняти поєдинок », - цитує твердження команди Мусасі mmajunkie.com.


Вночі з 2-го на 3-го квітня Ілір, дізнавшись такі новини, коментував свою роль у суботньому турнірі в основному поєдинку вечора. «Я тільки ось дізнався про те, що власне буду битися з Мусасі в найближчу суботу. Це дивне воно, раптово і фантастично, - вимовив Ілір. - Бажаю подякувати особистих фанатів, які підтримують мене і моїх приятелів ».

Схожі новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео