Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Арловський отримав нищівного удару поза рамками встановленого ліміту часу
Понеділок, 01 квітня 2013, 07:05   
Новини - Змішані бойові мистецтва

АрловскийВсі, хто дивився поєдинок на WSOF 2: Андрій Арловський проти Ентоні Джонсона, могли побачити, як на одній із заключних секунд першого раунду Арловський пропустив сильний удар правою рукою в голову, виключно сигнал про завершення раунду виручив Андрія від програшу.

Як виявляється, цей удар не стільки струсонув Арловського, але, як з'ясувалося пізніше - зламав йому щелепу.

Хоча, власне не можна не відзначити, при тривалості раунду в 5 хв. Арловський пропустив мощній удар безпосередньо, коли на секундомірі було рівно 5 хв. 3 секунди, а сигнал про закінчення раунду був на позначці 5 хв. 8 секунд.Ето чергове з ланок того бардаку, який творився близько турніру. Пригадаймо, власне подія трохи було не відклали в слідстві труднощів з відсутністю конкретних складових частин при монтажі клітини, ніби це трансформеры - Игры для мальчиков.
Що до того, що сталося в бою і Андрія Арловського табір Арловського Jackson's MMA влаштував подальше утвердження через соціальну мережу Facebook:

«Атлетична комісія Нью-Джерсі була схвильована завданнями World Series of Fighting з отриманням свіжої шини і свіжих кутових стійок клітини, і практично відклала поєдинок в суботній вечір. Як не сумно, вони зовсім забули забезпечити подія хронометристом, як годиться. В бою Андрія 1-й раунд продовжився 5 хв. 8 секунд. Нищівного останній удар був нанесений після позначки 5 хв .. Просто дуже дивно, як велика кількість часу витрачається на врегулювання чого то найвищого, а так як нескладні речі мають всі шанси коштувати надзвичайно недешево ».

 

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео