Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Джордж Сент-П'єр провів бій з травмою
Четвер, 21 березня 2013, 21:37   
Новини - Змішані бойові мистецтва

Джордж Сент-ПьерЧемпіон UFC у напівсередній вазі Джордж Сент-П'єр у власному заключному бою виграв колишнього чемпіона Strikeforce в напівсередній вазі Ніка Діаса. Виявилося напередодні, Джордж виступав у тому поєдинку з травмою. Як розповідає The TVA Sport, Джордж зіпсував ахіллове сухожилля в кінці тренувального табору. І все ж, табір Сент-П'єра в і не збирався скасувати бій. «До превеликою радості


, Все чудово скінчилося, - оголосив тренер кандаца Фірас Захабі. - Це була надзвичайно болюча травма, хоча не настільки щоб ​​скасувати поєдинок. Ми хвилювалися, що сухожилля порветься в період поєдинку. Поки ж ми не знаємо погіршилася чи травма, хоча він пройде курс лікування в осяжне майбутнє ».

Повредить ногу можно где угодно или как угодно. Использовать коврики придверные в скользком коридоре поможет сделать нескользкий пол, и обеспечит вас чистотой.

Крім іншого Захабі сказав, що в період бою Джордж отримав травми від нападу лихоманки: «Дані речі чіпали його виступ. Йому було нелегко. Джордж на даний момент фізично і внутрішньо виснажений. Я мислю, власне йому знадобиться як мінімум 6 місяців відпочинку, щоб повернутися в восьмикутник/

Джордж народився 19 травня 1981 в місті Saint-Isidore, Канада. У нього було дуже важке дитинство: у школі у нього часто похщалі одяг і готівкові кошти. Він почав навчатися Кьокусінкай карате в 7 років, щоб уберегти себе від хуліганів. Він перейшов в Бразильське Джиуджитсу після того, як сенсей з карате загинув, а ще займався боксом. Перш ніж бути фахівцем в ММА, Сен-П'єр подрабатівал викидайлом в нічному клубі Монреаля «Fuzzy Brossard» на  узбережжі і сміттярем протягом шести місяців, щоб оплатити навчання.

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео