Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Френк Мір сказав що Даніель Кормье не вміє достроково перемагати
Вівторок, 19 березня 2013, 12:03   
Новини - Змішані бойові мистецтва

Даниэль Кормье

Колишньої фаворит UFC у важкій ваговій Френк Мір (16-6) зустріне дебютує в UFC фаворита Гран-прі Strikeforce Даніеля Кормье (11-0) на початку квітня, спочатку хотіли провести бій на початку листопада минулого року на турнірі Strikeforce. За цей період Кормье встиг провести 1 поєдинок, який запевнив Френка в тому, власне Даніель не може передчасно вигравати. Про це та про особисті тренуваннях він повідав у своєму інтерв'ю ресурсу mmafightcorner.com.

Про першопричини зміни місця занять:

«До середини першого раунду бою з Джуніором дос Сантосом я почав шкодувати про те, власне не вийшов з найменшою вагою на поєдинок. Я більше не намагаюся шкодувати про ці речі в процесі бою.

Трохи першопричин дали грунт цього підсумку. В першу чергу, моє особисте небажання направляти себе самого. По-2-х, до 5 тижні перед боєм я приготовлялся до поєдинку з Кейном Веласкесом, який постійно йде вперед. Удосконалення швидкості і фізичної активності досягається вдосконаленням фізичної форми та скороченням ваги, хоча не в даному була проблема. За 5 тижнів до двобою несподівано скорегували наміри, і я тоді вже думав: «Чудово, і вже зовсім не обов'язково хвилюватися про конкурента, який біжить на вас, а треба переслідувати». Хоча я не підготувався так відмінно, як був повинен. Вся вина лише на мені. Мені люди розмовляли, власне ще я обіцяв робити, хоча я не примушував самого себе не зробив критерій для ефективного підсумку ».

Промоутеры этого поединка провели активную рекламную компанию. Эффективная реклама в поездах метрополитенов позволила собрать достаточно много зрителей боя. Реклама подогрела интерес публики и любителей смешанных поединков к бою.

Про те, як змінилося думка про Даніеле Кормье у наслідку його поєдинку з Діоном Старінгом:
«Я як слід його беру до уваги. Він дуже потужний, дієвий боєць. Завдає ударів він дуже скоро і у відсутності страховки. Я не вважаю його набагато кращим боксером світу, і він, вважаю, так про себе не мислить. Він не Джуніор дос Сантос. Якщо б я в партері бився з цим молодим чоловіком, то поєдинок б закінчився моєю перемогою дуже скоро, в даному я не маю коливань.

Кормье не має можливості передчасно виграти у зв'язку брак можливостей. Але навіть це насправді мене здивувало. Я раніше вважав, власне він не має можливості передчасно завершити поєдинок з Джошем Барнеттом у зв'язку стійкості Джоша, хоча пізніше я помітив це його відмінна риса. Йому надається можливість підловити ударом, це необхідно прийняти як дане. У тому числі і боєць вагою більше 200 фунтів має можливість передчасно здолати завдяки чіткому удару. Хоча треба ще мати вміння виконання больових і задушливих способів, руйнівний добивання в партері, здатність вирубати конкурента. Не може бути ситуацій, як скоро рефері втручається, немов промовляє: «Ну, думаю, молодий чоловік отримав своє і тому що ти його не маєш можливості вирубати, я завершу бій за тебе» ».

 

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео