Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Олександр Шлеменко став чемпіоном
Четвер, 14 лютого 2013, 16:53   
Новини - Змішані бойові мистецтва

Александр Шлеменко

Бій за титул Чемпіона Bellator між росіянином Олександром Шлеменко і бразильцем Майкелм Фалькао відбувся 7 лютого 2013 року. У цьому бою Фалькао відразу ж кинувся в атаку і вже через деякий час він зумів забезпечити собі партер, що дало йому дуже гарна перевага в положенні суперників,

а саме спортсмен з Бразилії був за спиною спортсмена з Росії. Однак, втілити Фалькао дане перевага у щось більш суттєве не вийшло , Росіянин зробив кілька вмілих рухів і вийшов з партеру. На протязі всього всього першого раунду спортсмени обмінювалися ударами, надалі у Олександра Шлеменко вийшло так само зайти в партер бразильцеві, проте продовжити розвиток переваги у нього в даній ситуації так само не вийшло. Половина наступного раунду поєдинку проходила досить напружено, суперники постійно взаємно атакували. Під час однієї з таких атак росіянина Фалькао виявився лежачим на спині, що стало великою несподіванкою! Далі була справа техніки Олександра Шлеменко і вона його не підвела, росіянин дуже вміло поставив крапку в поєдинку нокаутом! Таким чином за результатами даного бою Олександр Шлеменко став Чеміоном Bellator!


Если вы заядлый бильярдист и у вас пришел в негодность ваш любимый кий, а на носу турнир - не забудьте сдать заранее в ремонт бильярдный кий. Это поможет быть готовым к турниру вовремя.

 

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео