Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Бій Гегард Мусасі проти Майка Кайла - 12 січня
Неділя, 25 листопада 2012, 18:23   
Новини - Змішані бойові мистецтва

kailМайк Кайл прорекламував поєдинок, який зобов'язаний був відбутися ще ранньою весною минулого року. Тоді наслідки травми, придбаної бійцем у бою з Антоніо Сілва, вніс свої зміни в розклад,

і поєдинок проти Гегард Мусасі був спочатку перенесений на початок 2012, а в наслідку скасований зовсім. Strikeforce покуда не дає офіційного підтвердження даної інформації, хоча всі ознаки показують на те, що поєдинок увійде в кард, ймовірно, заключного турніру організації Strikeforce: Champions, який повинен буде відбутися 12 січня майбутнього року.

Гегард Мусасі (32 перемоги, 2 поразки) з часом починає повертати собі втрачені позиції, після втрати чемпіонського титулу і повністю провального бою проти Кіта Жардін. Попередній рік боєць ірано-вірменського походження завершив дуже важливою перемогою у двобої з проспектом Овінсем Сент-Пре. Футболіста в минулому з Гани вистачило на 3 раунди, але вийти переможцем проти екс-чемпіона він несумел і мав дуже невиразний вигляд.

Майк Кайл (19 перемоги, 1 поразка), витративши без невеликого рік на відновлення своєї зламаної руки про надміцний череп "Бігфут ", повернувся в актив на початку вересня минулого року і одноголосним рішенням суддів святкував перемогу над новачком цього турніру Маркосом Рожеріо де Ліма . Тріумф зміцнити не вдалося, через пів року в реванші Кайл розгромно програв Рафаелю Кавальканті. Пізніше "Фейжао " був спійманий на використанні не дозволених речовин, а бій визнано таким.


Уникальный тренажер, который позволяет заниматься всем, независимо от возраста и физической подготовки. Купить TRX петли - значит позаботиться о своем здоровье и физическом состоянии.

Схожі новини:
Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео