Останні новини:
Середа, 23 червня 2021
Банер

Перемога Монсона над Ємельяненко
П'ятниця, 16 листопада 2012, 12:07   
Новини - Змішані бойові мистецтва

monsonУ С-Петербурзі знаменитий російський боєць Олександр Ємельяненко вийшов на ринг з ветераном ММА американцем Джеффом Монсон. Це був четвертий поєдинок 41-річного Джеффа на території РФ. Перший вийшов найбільш резонансним. По-1-х, американець тоді бився проти легендарного російського бійця Федора Ємельяненка. Ємельяненко найпотужнішими лоу-кікамі зламав американцеві ногу, хоча ветеран ММА вистояв, продемонструвавши гідний заздрості мужність. По-2-х, дана подія (поєдинок проходив у столичному СК «Олімпійський») відвідав Володимир Володимирович Путін. Після баталії Путін піднявся на ринг і привітав Федора Ємельяненка з перемогою. У той же час зал почав несхвально і голосно свистіти, що потім спровокувало відомий скандал.

Далі Монсон бився в С-Петербурзі. На початку березня він здолав Олексія Олійника (рішенням суддів), ну а в червні - Дениса Комкіна (задушливим прийомом). На поєдинок проти Комкіна американець з штату Міннесота, вийшов під гімн СРСР.

На цей раз, в залі Джефф під під акомпанемент пісні групи «Любе» «Комбат» Спочатку Олександр Ємельяненко діяв вірно. Пару раз він ухилився від швидких проходів у ноги, зробив парочку важких джебів, розквасити Монсон ніс. І все-таки американець здійснив тейкдаун. Хоча Олександр витерпів, не дозволив грізному супернику провести «болячку». У 2-му раунді Монсон перекинув Ємельяненко на настил різко, а після цього, трошки повозитися, таки опинився у домінуючій і дуже зручною, позиції. Задушливий прийом він провів легко, змусивши росіянина здатися. Засмучений Ємельяненко після поєдинку попросив у президента М-1 Вадима Фінкельштейна організувати йому з Монсон реванш. Ймовірно, «Батяня комбат» відвідає Російську Федерацію ще раз.

Наступні новини:
Попередні:

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Відеогалерея

Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео
Просмотр видео